Sociální sítě, fenomén dnešní doby. Máte založený nějaký účet? Využíváte jej? Na všech sociálních sítích je nutná registrace, bez té to nepůjde. Můžete si založit účet jak soukromý, tak také firemní. Účet může být veřejný nebo jen částečně veřejný. To vše si upravíte ve svém nastavení konkrétního účtu. Na sociální síti můžete sdílet příspěvky, videa, fotografie, názory, můžete ho využívat i jako prvek komunikace mezi vašimi přáteli. Vzhledem k tomu, že jsou všechny sociální sítě zdarma, tak se tam samozřejmě setkáme s velkým množstvím reklam, které nemusíme nikterak vyhledávat, a i přesto se tam neustále objevují. Jaké tedy existují sociální sítě?
ikony u ženy.jpg
Nejznámější sociální sítí jeFacebook, zahrnuje více než padesát miliónů stránek a dvě stě čtyřicet miliard fotografií, které tam vložili jednotliví registrovaní uživatelé. Můžete zde hrát i různé hry. Druhou hojně využívanou sociální sítí je Youtube s neustálým zvyšováním se počtu uživatelů. Další velmi známou je Google plus, která spadá pod korporátní společnost Google. Mezi další poměrně známou síť řadíme Twitter, který je dostupný ve dvaceti jazycích. I zde je možné komunikovat, vkládat fotografie, videa, vytvářet alba a mnoho dalšího.
komunikační aplikace.jpg
Další sociální síť, která sdružuje zejména lidi z pracovní oblasti je LinkedIn. Zde si můžete síťovat kolegy z různých oborů, můžete zde vyhledávat nové pracovní příležitosti případně zadávat konkrétní nabídky práce. Jednotlivý uživatelé mají na svém profilu podrobné informace o jejich profesním životě. Mezi mladými lidmi je tato sociální síť velice oblíbená a využívána.
Instagram v dnešní době taktéž nabývá na své oblíbenosti. Tato sociální síť je založena zejména na vkládání fotografií, hastagů. I zde, jako u ostatních se objevují reklamy a je možné komunikovat pomocí zpráv se svými přáteli, tedy followery.
Využijte některou z výhod právě prostřednictvím účtu na některé z výše uvedených sociálních sítí.