Současný svět je opravdu drsný, a pokud nemáte bohaté rodiče, nebo jste nezdědily nějaké velké peníze, jistě jste již zjistili, že ceny veškerých nemovitostí jsou nepředstavitelně vysoko. Cena malého bytu se může vyšplhat až k několika miliónům Korun! Mladá rodina se tak velmi často ocitne v situaci, kdy si vlastní dům se zahradou nemůže dovolit. Nicméně my pro vás máme skvělý způsob, jak si váš sen můžete slnit! Máme tip na vlastní bydlení již do jednoho milionu Korun.

dům v noci

Celoroční mobilní domy https://www.top-mobilnidomy.cz/ jsou ideální variantou takového bydlení! Povětšinou se jedná o malé, montované domy. Stavební firmy mají katalogy jednotlivých mobilních dom. Z tohoto katalogu si pak můžete libovolně zvolit takový typ, jaký vám bude vyhovovat. Jednotlivé stavby se od sebe liší především cenou, vybavením a rozměry. Některé stavby o dispozici 1+1 jiné naopak 4+1. Možností je nespočet.

Pokud byste si z těchto předpřipravených domů nevybrali, můžete se rozhodnout pro vlastní mobilní dům, který vám bude navržen přímo na míru. Nicméně u této varianty musíte počítat s větší časovou i finanční náročností.

dům na samotě

Nicméně typické a již vyrobené domy můžete mít na svém pozemku již do několika málo dnů. Stačí si vybrat, zaplatit a firma vám následně doveze celý, již smontovaný dům přímo k vám na zahradu – a to včetně základního vybavení, jako je sociální zařízení, nebo kuchyně. Zkrátka, vše je rychle a bez práce.

Oproti jiným stavbám zde přitom není žádná nevýhoda. Domy jsou perfektně zateplené, mají dobré rozvody elektřiny, vody i odpady. Zkrátka, není zde žádná nevýhoda.

Obrovskou výhodou oproti jiným stavbám je i to, že mobilní domy mohou mýt umístěny na klasickou ornou půdu. K jejich stavbě totiž nepotřebujete žádné stavební povolení. Ušetříte si tak čas i peníze během běhání po úřadech a vyřizování nejrůznějších povolení.